Prinses Máxima Centrum voor Kinderoncologie (PMC)

School in het Prinses Máxima Centrum

Voor een ziek kind in de schoolgaande leeftijd is het belangrijk dat school tijdens behandeling doorgaat. Kinderen vanaf 3 ½- jarige leeftijd worden, na het vaststellen van diagnose, aangemeld bij de Educatieve Voorziening van het Prinses Máxima Centrum. De consulenten onderwijsondersteuning, werkzaam bij de Educatieve Voorziening, zullen samen met ouders, kind en de thuisschool op zoek gaan naar aanpassingen in het schoolprogramma om het onderwijsproces te kunnen continueren. Naast deze begeleiding kunnen kinderen in het Prinses Máxima Centrum les krijgen van de consulenten, zowel op school in het ziekenhuis als op de OKE (ouder kind eenheid). Gedurende de behandeling zullen thuisschool, ouders, kind en onderwijsconsulent nauw met elkaar samenwerken om eventuele achterstanden en vertragingen t.a.v. school te reduceren.

Consulenten

Annechien Kuis

Annechien Kuis

Consulent onderwijsondersteuning zieke leerlingen

E-mail: A.M.Kuis-2@prinsesmaximacentrum.nl
Tel: 0650006288

Ma,di,woe,vrij(ochtend)

Erica Broekman

Erica Broekman

Consulent onderwijsondersteuning zieke leerlingen

E-mail: E.C.K.Broekman-2@prinsesmaximacentrum.nl
Tel: 0650006369

Di,woe,do,vrij

Daan Boonstoppel

Daan Boonstoppel

Consulent onderwijsondersteuning zieke leerlingen

E-mail: d.boonstoppel-2@prinsesmaximacentrum.nl
Tel: 0650006366

Ma,di,woe,do,vrij

Marjo Innemee

Marjo Innemee

Consulent onderwijsondersteuning zieke leerlingen

E-mail: M.J.Willems-17@prinsesmaximacentrum.nl
Tel: 0650006367

Di,woe,do,vrij

Harry Sanderink

Harry Sanderink

Consulent onderwijsondersteuning zieke leerlingen

E-mail: H.M.Sanderink@prinsesmaximacentrum.nl
Tel: 0650006368

Ma,di

Leonie Wassen

Leonie Wassen

Consulent onderwijsondersteuning zieke leerlingen

E-mail: l.j.m.wassen-2@prinsesmaximacentrum.nl
Tel: 0650006287

Ma,di,do

Gerdien van der Plas

Gerdien van der Plas

Consulent onderwijsondersteuning zieke leerlingen

E-mail: g.vanderplas-2@prinsesmaximacentrum.nl
Tel: 0650006289

Ma,di,woe,do

Pieter Goossens

Pieter Goossens

Consulent onderwijsondersteuning zieke leerlingen

E-mail: P.J.C.Goossens-4@prinsesmaximacentrum.nl
Tel: 0650006364

Di,woe,do,vrij

Remi Pankras

Remi Pankras

Consulent onderwijsondersteuning zieke leerlingen

E-mail: R.P.Pankras-2@prinsesmaximacentrum.nl
Tel: 0650006761

Ma,di,woe,vrij

Prinses Maxima Centrum voor kinderoncologie (PMC)
t.a.v. afdeling Educatieve Voorziening (school)
Heidelberglaan 25
3584 CS Utrecht

www.prinsesmaximacentrum.nl/nl

school@prinsesmaximacentrum.nl

Tel:

Prinses Maxima Centrum voor kinderoncologie

Prinses Máxima Centrum voor kinderoncologie

Het Prinses Máxima Centrum voor kinderoncologie biedt een helder opgebouwde site vanuit de pijlers van haar organisatie: zorg, research, opleidingen en donaties. U kunt op deze manier snel en eenvoudig door naar de informatie die u zoekt. U...

Kanker

Informatie en advies voor leraren In ons land krijgen elk jaar 600 kinderen tussen 0 en 18 jaar een vorm van kanker. Dat zijn tien kinderen per week. Acute lymfatische leukemie is de meest voorkomende. Om de precieze diagnose te kunnen stellen moet een kind diverse...

De droom van een arts

Eén landelijk centrum voor kinderkanker. Het is jarenlang een droom geweest van kinderoncologen en de Vereniging Ouders, Kinderen & Kanker. In afwachting van de nieuwbouw is het Prinses Máxima Centrum eind vorig jaar van start gegaan in het Wilhelmina...