U.M.C. Utrecht locatie W.K.Z.

Schermafbeelding 2013-02-12 om 21.12.37U.M.C. Utrecht locatie W.K.Z.
Postbus 85090, 3508 AB Utrecht
Huispost KB 01.042.0
wkzschool@umcutrecht.nl
www.umcutrecht.nl

Wilhelmina Kinderziekenhuis

www.hetwkz.nl

Schermafbeelding 2013-02-12 om 21.14.28


Consulenten

Schermafbeelding 2015-12-23 om 17.40.34mevrouw Maya Carbin [Disciplinehoofd / consulent]
J.M.Carbin@umcutrecht.nl
Tel: 088-755 41 04

 

bedede heer Berry Dekkers [consulent]
L.H.T.Dekkers@umcutrecht.nl
Tel: 088-7554104

 

adbomevrouw Adri van Bochove [consulent]
A.K.vanBochove-teHennepe@umcutrecht.nl
Tel: 088-755 41 05

 

mevrouw Lien Jansen [consulent]
L.Jansen-2@umcutrecht.nl
Tel: 088-755 41 05

 

 

mevrouw Annechien Kuis [consulent]
A.M.Kuis@umcutrecht.nl
Tel: 088-755 41 04

 

 

Riemsdijkde heer Lex van Riemsdijk [consulent]
A.G.vanRiemsdijk@umcutrecht.nl
Tel: 088-755 41 06

 

imvemevrouw Imke van de Venne [consulent]
I.C.N.vandeVenne@umcutrecht.nl
Tel: 088-755 41 05

 

geen-fotode heer Leo Vleeshouwers [consulent]
L.vleeshouwers@umcutrecht.nl
Tel: 088-755 41 05

 

lewamevrouw Leonie Wassen [consulent]
L.Wassen@umcutrecht.nl
Tel: 088-755 41 06

 

Schermafbeelding 2016-09-01 om 08.20.24

de heer Daan Boonstoppel [consulent]
D.Boonstoppel@umcutrecht.nl
Tel: 088-755 41 04


Print Friendly