UMCG Educatieve Voorziening Groningen

 

UMCGWenckebach Instituut, UMCG / Educatieve Voorziening
Huispostcode: FC 23
Postbus 30.001, 9700 RB Groningen
ev@umcg.nl
www.educatievevoorziening.umcg.nl
www.umcg.nl

Kinderziekenhuis

Kinderziekenhuis

kinderziekenhuis-umcg

YURLS Informatie over de chronisch zieke leerling

yurls-ev-groningen


Consulenten

ribamevrouw Ria Bakker [Hoofd Educatieve Voorziening]
r.bakker01@umcg.nl
Tel: 050 361 11 06

 

dagemevrouw Daphne Geluk [consulent]
d.geluk@umcg.nl
Tel: 050 361 24 52

 

mienmevrouw Mieneke Engwerda [consulent]
w.f.engwerda@umcg.nl
Tel: 050 361 24 52

 

juvomevrouw Julia Voort [consulent]
j.a.j.voort@umcg.nl
Tel: 050 361 24 52

 

makomevrouw Marije Kort [consulent]
m.kort@umcg.nl
Tel: 050 361 24 52

 

elagmevrouw Ellen Agnes Boekel [consulent]
e.a.boekel@umcg.nl
Tel: 050 361 24 52

 

ellen_kloostermanmevrouw Ellen Kloosterman [consulent]
e.kloosterman@umcg.nl
Tel: 050 361 27 65

 

mevrouw Linda Streppel [consulent]
l.streppel@umcg.nl
Tel: 050-361 24 52

 

profiel-foto-harry-geknipt-pasfoto-vierkant-sitede heer Harry Walma [consulent]
h.walma@umcg.nl
Tel: 050-361 27 65

 


Print Friendly, PDF & Email