Stichting Educatieve Voorziening AMC/VUmc

Emma-KinderziekenhuisStichting Educatieve Voorziening AMC/VUmc
Meibergdreef 9, 1105 AZ Amsterdam
Postlocatie H7-270
Postbus 22660, 1100 DD Amsterdam
www.emmakinderziekenhuisamc.nl

De Educatieve Voorziening van het AMC/VUmc heeft ook een eigen website die het bekijken waard is. Ga naar www.educatievevoorzieningamsterdam.nl om de site te bekijken.

Educatieve voorziening Amsterdam

Educatieve voorziening Amsterdam


Consulenten

cahemevrouw Carla Hendriks [Hoofd Educatieve Voorziening]
c.j.hendriks@amc.nl
Tel: 020 566 89 52

 

geen-fotode heer Rémi Pankras [consulent]
R.P.Pankras@amc.nl
Tel: 020 566 86 55

 

mevrouw Marijke Smienk [consulent]
m.c.smienk@amc.nl
Tel: 020 566 86 55

 

 

mevrouw Saskia Meijer [consulent]
s.m.meijer@amc.nl
Tel: 020 566 33 53

 

 

bivlmevrouw Bianca Vlaar [consulent]
b.vlaar@vumc.nl
Tel: 020-444 14 51

 

geen-fotomevrouw Lia de Jonghe [consulent]
lia.dejonghe@vumc.nl
Tel: 020 – 444 24 30

 

mevrouw Ingrid de Jong [consulent]
i.dejong-noorlander@amc.nl
Tel: 020 566 83 29

 

makrde heer Martijn Kramer [consulent]
m.l.kramer@amc.nl
Tel: 020 566 36 03

 

mevrouw Berber Berghuis [consulent]
b.s.berghuis@amc.nl
Tel: 020 566 36 03


Print Friendly, PDF & Email