Expertisecentrum Ziek en Onderwijs Rotterdam

Expertisecentrum Ziek en Onderwijs RotterdamZiek en onderwijs

Wytemaweg 80
3015 CN Rotterdam

Postbus 2060
3000 CB Rotterdam
www.ziek-en-onderwijs.nl
ziekenonderwijs@erasmusmc.nl


Sophia kinderziekenhuis

www.erasmusmc.nl/voorjou

Erasmus-sophia


Consulenten

De consulenten van het Expertisecentrum Ziek en Onderwijs Rotterdam zijn werkzaam vanuit de Educatieve Voorziening (Sophia Kinderziekenhuis) en de CED-Groep Rotterdam.

otmode heer Otto Mourik [Hoofd educatieve voorziening]
o.mourik@erasmusmc.nl
T 010 703 65 10

 

mirjam-paskampmevrouw Mirjam Paskamp [secretariaat en webmaster]
educatievevoorziening@erasmusmc.nl
T 010 703 69 55

 

anlimevrouw Anke Lijten [consulent]
a.lijten-vandijk@erasmusmc.nl
T 010 703 69 55

 

adpode heer Adri Polderman [consulent]
a.polderman@erasmusmc.nl
T 010 703 69 55

 

geen-fotomevrouw Ellen van der Wal [consulent]
ellen@vanderwal-vermeulen.nl
T: 06 514 99 321

 

mevrouw Marlian Helmink [consulent]
m.helmink@ziggo.nl
T: 06 514 99 30

 

 

mevrouw Trix van den Oever [consulent]
b.vandenoever@erasmusmc.nl
T: 010 703 69 55

 

mipumevrouw Mieke van der Putten [consulent]
m.vanderputten@erasmusmc.nl
T: 010 703 69 55

 

pegomevrouw Petra Goudappel [consulent]
p.goudappel@erasmusmc.nl
T: 010 703 69 55

 

mevrouw Murielle Voorhout [consulent]
m.voorhout@erasmusmc.nl
T: 010 703 69 55

 

 

Docenten onderwijs aan huis

mevrouw Melinda Gouma-Boudewijn [docent onderwijs aan huis]
melindagouma@hotmail.com

 

 

geen-fotomevrouw Evelien Los [docent onderwijs aan huis]
a.evelienlos@gmail.com
T 010 703 69 55

 

 


Gemeenten

De gemeenten binnen het verzorgingsgebied van het Expertisecentrum Ziek en Onderwijs Rotterdam:
Alblasserdam, Albrandswaard, Barendrecht, Bernisse, Binnenmaas, Brielle, Capelle aan den IJssel, Cromstrijen, Dordrecht, Giessenlanden, Goeree-Overflakkee, Gorinchem, Hardinxveld – Giessendam, Hellevoetsluis, H.I. Ambacht, Korendijk, Krimpen a/d IJssel, Leerdam, Lingewaal, Maassluis, Molenwaard, Oud – Beijerland, Papendrecht, Ridderkerk, Rotterdam, Schiedam, Sliedrecht, Spijkenisse, Strijen, Vlaardingen, Westvoorne, Zederik, Zwijndrecht


Print Friendly, PDF & Email