OZL IJsselgroep

Samen met de scholen realiseert de consulent OZL continuïteit in de educatieve en sociaal-emotionele ontwikkeling van kinderen en jongeren, die door ernstige en/of langdurige ziekte aangewezen zijn op ‘onderwijs op maat’. Zo wordt bereikt dat deze leerlingen groeien naar een zo zelfstandig mogelijk functioneren in de maatschappij.

Wij realiseren onze missie door ons primair te richten op scholen. Hierbij stimuleren wij de bewustwording bij scholen opdat zij vanuit hun verantwoordelijkheid vorm en uitvoering geven aan een passend onderwijsarrangement voor de zieke leerling. Wij ondersteunen scholen bij het uitvoeren van dit arrangement door middel van informatieverstrekking, advisering en begeleiding.

Consulenten

Jan Haverkate

Jan Haverkate

Consulent en teamleider onderwijsondersteuning zieke leerlingen

jan.haverkate@ijsselgroep.nl
Mobiel: 06 13 029 832

Ineke Holtman

Ineke Holtman

Consulent onderwijsondersteuning zieke leerlingen

ineke.holtman@ijsselgroep.nl
Mobiel: 06 14 001 845

Marit Helmholt

Marit Helmholt

Consulent onderwijsondersteuning zieke leerlingen

marit.helmholt@ijsselgroep.nl
Mobiel: 06 51 268 791

Erna Landkroon

Erna Landkroon

Secretariaat onderwijsondersteuning zieke leerlingen

erna.landkroon@ijsselgroep.nl
Mobiel: 06 15 255 585

Constance Leijn

Constance Leijn

Consulent onderwijsondersteuning zieke leerlingen

constance.leijn@ijsselgroep.nl
Mobiel: 06 14 002 936

Els Scharenborg

Els Scharenborg

Consulent onderwijsondersteuning zieke leerlingen

els.scharenborg@ijsselgroep.nl
Mobiel: 06 42 602 394

Geesje Schuurman

Geesje Schuurman

Consulent onderwijsondersteuning zieke leerlingen

geesje.schuurman@ijsselgroep.nl
Mobiel: 06 53 172 130

Addie Sierksma

Addie Sierksma

Consulent onderwijsondersteuning zieke leerlingen

addie.sierksma@ijsselgroep.nl
Mobiel: 06 53 172 589

Barbara Thijssen

Barbara Thijssen

Consulent onderwijsondersteuning zieke leerlingen

barbara.thijssen@ijsselgroep.nl
Mobiel: 06 50 675 434

Sabine Timmers

Sabine Timmers

Consulent onderwijsondersteuning zieke leerlingen

sabine.timmers@ijsselgroep.nl
mobiel: 06 14 001 040

Imke van de Venne

Imke van de Venne

Consulent onderwijsondersteuning zieke leerlingen

imke.vandevenne@ijsselgroep.nl
Mobiel: 06 14 001 849

Michael de Waard

Michael de Waard

Consulent onderwijsondersteuning zieke leerlingen

michael.dewaard@ijsselgroep.nl
Mobiel: 06 41 373 542

Dr. Van Deenweg 104, 8025 BJ Zwolle
Telefoon: 088 0931515
www.ozl.nu
ozl.info@ijsselgroep.nl

OZL IJsselgroep is onderdeel van OZL Delta.

Onderwijsondersteuning binnen de gemeenten

  • Aalten
  • Almelo
  • Almere
  • Apeldoorn
  • Berkelland
  • Borne
  • Bronckhorst
  • Brummen
  • Beuningen (OV)
  • Dalfsen
  • Deventer
  • Dinkelland
  • Doesburg
  • Doetinchem
  • Dronten
  • Enschede
  • Elburg
  • Epe
  • Ermelo
  • Haaksbergen
  • Hardenberg
  • Harderwijk
  • Hattem
  • Heerde
  • Hellendoorn
  • Hengelo
  • Hof van Twente
  • Kampen
  • Lelystad
  • Lochem
  • Losser
  • Montferland
  • Noordoostpolder
  • Nunspeet
  • Oldebroek
  • Oldenzaal
  • Olst-Wijhe
  • Ommen
  • Oost Gelre
  • Oude IJsselstreek
  • Putten
  • Raalte
  • Ruurlo
  • Rijnwaarden
  • Rijssen-Holten
  • Staphorst
  • Steenwijkerland
  • Tubbergen
  • Twenterand
  • Urk
  • Voorst
  • Wierden
  • Winterswijk
  • Zeewolde
  • Zevenaar
  • Zutphen
  • Zwartewaterland
  • Zwolle

OZL IJsselgroep

Bij de Les: Onderwijs voor zieke leerlingen

Elke school kent leerlingen die acuut, ernstig of langdurig ziek zijn. Na de eerste emotie en bezorgdheid komen er vragen over voortzetting van het onderwijs. Wat mogen we van een zieke leerling verwachten? Hoe houden we hem betrokken bij de klas? Het lijkt tegenstrijdig om aan onderwijs te denken wanneer een leerling ernstig ziek is, maar voor deze groep kinderen en jongeren speelt onderwijs een essentiële rol.