OBD Noordwest

Kinderen die ziek zijn hebben vaak tijdelijk of langdurig behoefte aan extra ondersteuning van de school. Onze consulenten Onderwijsondersteuning Zieke Leerlingen (OZL) begeleiden zieke leerlingen in het onderwijs en ondersteunen de school waar nodig.

Consulenten

Inge Schelvis

Inge Schelvis

Coördinator onderwijsondersteuning zieke leerlingen

ischelvis@obdnoordwest.nl
Tel: 06 523 422 18

Fleur Dekker

Fleur Dekker

Consulent onderwijsondersteuning zieke leerlingen

fdekker@obdnoordwest.nl
Tel: 06 461 972 79

Hans Fehling

Hans Fehling

Consulent onderwijsondersteuning zieke leerlingen

E: hfehling@obdnoordwest.nl
M: 06 463 759 35

Marieke Ooijevaar

Marieke Ooijevaar

Consulent onderwijsondersteuning zieke leerlingen

E: mooijevaar@obdnoordwest.nl
M: 06 116 260 20

Meike Oostermeijer

Meike Oostermeijer

Consulent onderwijsondersteuning zieke leerlingen

E: moostermeijer@obdnoordwest.nl
M: 06 316 942 84

Ina Ruyter

Ina Ruyter

Consulent onderwijsondersteuning zieke leerlingen

E: iruyter@obdnoordwest.nl
M: 06 523 426 07

Karin de Wit

Karin de Wit

Consulent onderwijsondersteuning zieke leerlingen

E: kdewit@obdnoordwest.nl
M: 06 158 970 53

James Wattstraat 4, 1817 DC Alkmaar
Postbus 1120, 1810 KC Alkmaar
Telefoon: 0229 259380
www.obdnoordwest.nl
info@obdnoordwest.nl

Onderwijsondersteuning binnen de gemeenten

  • Alkmaar
  • Andijk
  • Anna Paulowna
  • Bergen
  • Beverwijk
  • Castricum
  • Den Helder
  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Graft – de Rijp
  • Harenkarspel
  • Heemskerk
  • Heerhugowaard
  • Heiloo
  • Hoorn
  • Langedijk
  • Medemblik
  • Niedorp
  • Noorder–Koggenland
  • Obdam
  • Opmeer
  • Schagen
  • Schermer
  • Stedebroeck
  • Texel
  • Uitgeest
  • Velsen
  • Venhuizen
  • Wervershoof
  • Wester–Koggenland
  • Wieringen
  • Wieringermeer
  • Wognum
  • Zijpe

OBD Noordwest